• 1

Fibersender/mottaker

  • 8FE+2GE WDM Media Converter (Enkeltmodus Single-fiber SC)

    8FE+2GE WDM Media Converter (Enkeltmodus Single-fiber SC)

    CF-8F12GSW-20A-serien er en 8FE+2GE fibermedieomformer uavhengig utviklet av CF FIBERLINK.Den har 2* 10/ 100/ 1000Base-T-port og 8* 155M uplink SC-fiberpor.Mediekonverteren tar i bruk Taiwan Realtek-selskapets bedriftsklasse-brikkeløsning, som har stabil ytelse, god kvalitet og høy kostnadsytelse. Den er egnet for applikasjonsscenarier for optisk fibertilgang som sikkerhetsovervåking, trådløs dekning, intelligent transport og trygge byer for å danne et kostnadseffektivt og stabilt kommunikasjonsnettverk.

    Uadministrert modell, plug and play, ingen konfigurasjon, enkel å bruke.

  • 8FE+2GE WDM Media Converter (Enkeltmodus Dual-fiber SC)

    8FE+2GE WDM Media Converter (Enkeltmodus Dual-fiber SC)

    CF-8F22GSW-20-serien er en 8FE+2GE fibermedieomformer uavhengig utviklet av CF FIBERLINK.Den har 2* 10/ 100/ 1000Base-T-port og 8* 155M uplink SC-fiberpor.Mediekonverteren tar i bruk Taiwan Realtek-selskapets bedriftsklasse-brikkeløsning, som har stabil ytelse, god kvalitet og høy kostnadsytelse. Den er egnet for applikasjonsscenarier for optisk fibertilgang som sikkerhetsovervåking, trådløs dekning, intelligent transport og trygge byer for å danne et kostnadseffektivt og stabilt kommunikasjonsnettverk.

    Uadministrert modell, plug and play, ingen konfigurasjon, enkel å bruke.

  • 8FE+2GE WDM Media Converter (Enkeltmodus Single-fiber SC)

    8FE+2GE WDM Media Converter (Enkeltmodus Single-fiber SC)

    CF-8F12GSW-20B-serien er en 8FE+2GE fibermedieomformer uavhengig utviklet av CF FIBERLINK.Den har 2* 10/ 100/ 1000Base-T-port og 8* 155M uplink SC-fiberpor.Mediekonverteren tar i bruk Taiwan Realtek-selskapets bedriftsklasse-brikkeløsning, som har stabil ytelse, god kvalitet og høy kostnadsytelse. Den er egnet for applikasjonsscenarier for optisk fibertilgang som sikkerhetsovervåking, trådløs dekning, intelligent transport og trygge byer for å danne et kostnadseffektivt og stabilt kommunikasjonsnettverk.

    Uadministrert modell, plug and play, ingen konfigurasjon, enkel å bruke.

  • 8FE+2GE WDM Media Converter (multi-modus Dual-fiber SC)

    8FE+2GE WDM Media Converter (multi-modus Dual-fiber SC)

    CF-8F22GMW-2-serien er en 8FE+2GE fibermedieomformer uavhengig utviklet av CF FIBERLINK.Den har 2* 10/ 100/ 1000Base-T-port og 8* 155M uplink SC-fiberpor.Mediekonverteren tar i bruk Taiwan Realtek-selskapets bedriftsklasse-brikkeløsning, som har stabil ytelse, god kvalitet og høy kostnadsytelse. Den er egnet for applikasjonsscenarier for optisk fibertilgang som sikkerhetsovervåking, trådløs dekning, intelligent transport og trygge byer for å danne et kostnadseffektivt og stabilt kommunikasjonsnettverk.

    Uadministrert modell, plug and play, ingen konfigurasjon, enkel å bruke.

  • 10-ports 10/100/1000M mediekonverter (multi-modus Dual-fiber SC)

    10-ports 10/100/1000M mediekonverter (multi-modus Dual-fiber SC)

    CF-2028GMW-2-serien er en 10/100/1000M fibermedieomformer uavhengig utviklet av CF FIBERLINK.Den har 8* 10/100/1000Base-T-port og 2* 1000Base-X uplink SC-fiberport.Mediekonverteren tar i bruk Taiwan Realtek-selskapets bedriftsklasse-brikkeløsning, som har stabil ytelse, god kvalitet og høy kostnadsytelse. Den er egnet for applikasjonsscenarier for optisk fibertilgang som sikkerhetsovervåking, trådløs dekning, intelligent transport og trygge byer for å danne et kostnadseffektivt og stabilt kommunikasjonsnettverk.

    Uadministrert modell, plug and play, ingen konfigurasjon, enkel å bruke.

  • 10-ports 10/100/1000M mediekonverter (Enkeltmodus Dual-fiber SC)

    10-ports 10/100/1000M mediekonverter (Enkeltmodus Dual-fiber SC)

    CF-2028GSW-20-serien er en 10/100/1000M fibermedieomformer uavhengig utviklet av CF FIBERLINK.Den har 8* 10/100/1000Base-T-port og 2* 1000Base-X uplink SC-fiberport.Mediekonverteren tar i bruk Taiwan Realtek-selskapets bedriftsklasse-brikkeløsning, som har stabil ytelse, god kvalitet og høy kostnadsytelse. Den er egnet for applikasjonsscenarier for optisk fibertilgang som sikkerhetsovervåking, trådløs dekning, intelligent transport og trygge byer for å danne et kostnadseffektivt og stabilt kommunikasjonsnettverk.

    Uadministrert modell, plug and play, ingen konfigurasjon, enkel å bruke.

  • 10-ports 10/100/1000M WDM Media Converter (Enkeltmodus Single-fiber SC)

    10-ports 10/100/1000M WDM Media Converter (Enkeltmodus Single-fiber SC)

    CF-2018GSW-20-serien er en 10/100/1000M fibermedieomformer uavhengig utviklet av CF FIBERLINK.Den har 8* 10/100/1000Base-T-port og 2* 1000Base-X uplink SC-fiberport.Mediekonverteren tar i bruk Taiwan Realtek-selskapets bedriftsklasse-brikkeløsning, som har stabil ytelse, god kvalitet og høy kostnadsytelse. Den er egnet for applikasjonsscenarier for optisk fibertilgang som sikkerhetsovervåking, trådløs dekning, intelligent transport og trygge byer for å danne et kostnadseffektivt og stabilt kommunikasjonsnettverk.

    Uadministrert modell, plug and play, ingen konfigurasjon, enkel å bruke.

  • 10-ports 10/100/1000M WDM Media Converter (Enkeltmodus Single-fiber SC)

    10-ports 10/100/1000M WDM Media Converter (Enkeltmodus Single-fiber SC)

    CF-2018GSW-3-serien er en 10/100/1000M fibermedieomformer uavhengig utviklet av CF FIBERLINK.Den har 8* 10/100/1000Base-T-port og 2* 1000Base-X uplink SC-fiberport.Mediekonverteren tar i bruk Taiwan Realtek-selskapets bedriftsklasse-brikkeløsning, som har stabil ytelse, god kvalitet og høy kostnadsytelse. Den er egnet for applikasjonsscenarier for optisk fibertilgang som sikkerhetsovervåking, trådløs dekning, intelligent transport og trygge byer for å danne et kostnadseffektivt og stabilt kommunikasjonsnettverk.

    Uadministrert modell, plug and play, ingen konfigurasjon, enkel å bruke.

  • 10-porters 10/100/1000M Media Converter (SFP)

    10-porters 10/100/1000M Media Converter (SFP)

    CF-2008GW-SFP-serien er en 10/100/1000M fibermedieomformer uavhengig utviklet av CF FIBERLINK.Den har 8* 10/100/1000Base-T-port og 2* 1000Base-X uplink SFP-fiberport, brukeren kan velge forskjellige optiske moduler, for eksempel multimode dual fiber, single-mode dual fiber og single-mode single fiber.Mediekonverteren tar i bruk Taiwan Realtek-selskapets bedriftsklasse-brikkeløsning, som har stabil ytelse, god kvalitet og høy kostnadsytelse. Den er egnet for applikasjonsscenarier for optisk fibertilgang som sikkerhetsovervåking, trådløs dekning, intelligent transport og trygge byer for å danne et kostnadseffektivt og stabilt kommunikasjonsnettverk.

    Uadministrert modell, plug and play, ingen konfigurasjon, enkel å bruke.

  • 10-ports 10/100/1000M mediekonverter (multi-modus Dual-fiber SC)

    10-ports 10/100/1000M mediekonverter (multi-modus Dual-fiber SC)

    CF-8022GMW-2-serien er en 10/100/1000M fibermedieomformer uavhengig utviklet av CF FIBERLINK.Den har 2* 10/100/1000Base-T-port og 8* 1000Base-X uplink SC-fiberport.Mediekonverteren tar i bruk Taiwan Realtek-selskapets bedriftsklasse-brikkeløsning, som har stabil ytelse, god kvalitet og høy kostnadsytelse. Den er egnet for applikasjonsscenarier for optisk fibertilgang som sikkerhetsovervåking, trådløs dekning, intelligent transport og trygge byer for å danne et kostnadseffektivt og stabilt kommunikasjonsnettverk.

    Uadministrert modell, plug and play, ingen konfigurasjon, enkel å bruke.

  • 10-ports 10/100/1000M mediekonverter (Enkeltmodus Dual-fiber SC)

    10-ports 10/100/1000M mediekonverter (Enkeltmodus Dual-fiber SC)

    CF-8022GSW-20-serien er en 10/100/1000M fibermedieomformer uavhengig utviklet av CF FIBERLINK.Den har 2* 10/100/1000Base-T-port og 8* 1000Base-X uplink SC-fiberport.Mediekonverteren tar i bruk Taiwan Realtek-selskapets bedriftsklasse-brikkeløsning, som har stabil ytelse, god kvalitet og høy kostnadsytelse. Den er egnet for applikasjonsscenarier for optisk fibertilgang som sikkerhetsovervåking, trådløs dekning, intelligent transport og trygge byer for å danne et kostnadseffektivt og stabilt kommunikasjonsnettverk.

    Uadministrert modell, plug and play, ingen konfigurasjon, enkel å bruke.

  • 10-ports 10/100/1000M WDM Media Converter (Enkeltmodus Single-fiber SC)

    10-ports 10/100/1000M WDM Media Converter (Enkeltmodus Single-fiber SC)

    CF-8012GSW-20B-serien er en 10/100/1000M fibermedieomformer uavhengig utviklet av CF FIBERLINK.Den har 2* 10/ 100/ 1000Base-T-port og 8* 1000Base-X uplink SC-fiberpor.Mediekonverteren tar i bruk Taiwan Realtek-selskapets bedriftsklasse-brikkeløsning, som har stabil ytelse, god kvalitet og høy kostnadsytelse. Den er egnet for applikasjonsscenarier for optisk fibertilgang som sikkerhetsovervåking, trådløs dekning, intelligent transport og trygge byer for å danne et kostnadseffektivt og stabilt kommunikasjonsnettverk.

    Uadministrert modell, plug and play, ingen konfigurasjon, enkel å bruke.